Katarzyna Michałowska

kasia m2Katarzyna Michałowska jest nauczycielką Transcendentalnej Medytacji od 2009 r. 
Pelni funkcje: Prezesa Stowarzyszenia Transcendentalna Medytacja Polska, Dyrektora MDO, Narodowego Dyrektora TM, Ambasadorki Międzynarodowej Fundacji – Brahmananda Saraswati Trust wspierającej tworzenie pokoju światowego. 
Technikę Transcendentalnej Medytacji i TM - Sidhi stosuje od 24 lat. Ukończyła kursy Uniwersytetu Otwartego Maharishiego Mahesh Yogi takie jak:
Kurs Całkowitej Wiedzy, Kurs Doskonałego Człowieka I, II, Kurs Edukacji Opartej na Rozwoju Świadomości, Kurs Wastu Maharishiego, Kurs Nauki o Twórczej Inteligencii oraz Kurs Profilaktyki Zdrowotnej.
Bardzo aktywnie propaguje Transcendentalną Medytację w Polsce, program Edukacji Opartej na Rozwoju Świadomości, organizuje wykłady TM oraz kursy Technik Zaawansowanych TM. Współpracuje z Międzynarodowym Centrum Maharishiego Mahesh Yogi. Promuje programy Ajurwedy Maharishiego, jest certyfikowaną terapeutką Terapi Światłem Kamieni  Szlachetnych.oraz certyfikowaną terapeutką Aromaterapii Ajurwedy Maharishiego, które ukończyła na Maharishi College of Perfect Health -  - zobacz tutaj
Również jest Certyfikowaną Doradcą ds. Świadomości.
Jej największa pasją jest zgłębianie programów Maharishiego Mahesh Yogi, które dostarczają kompletną wiedzę o wszystkich aspektach życia. Dzięki regularnemu stosowaniu TM jest kreatywna, zdrowa, szczęśliwa i spełniona.

Jest również byłą artystką tancerką Opery Narodowej w Warszawie, ukończyła Pedagogikę Baletu, a od ponad 20 lat pracuje również jako pedagog tańca klasycznego, tańców narodowych i choreograf. Ludzie kochają ją spontanicznie i wspierają.
Jej marzeniem jest wprowadzenie Edukacji Opartej na Rozwoju Świadomości do polskich szkół oraz świat bez problemów, cierpień i wojen.
Mieszka z rodziną w domu zbudowanym zgodnie z zasadami Wastu Maharishiego, preferuje zdrowy, ekologiczny styl życia, w harmonii z Prawem Naturalnym. 

tel. 509 096 880

 

Andrzej Michałowski

andrzej michalowski mAndrzej Michałowski ukończył specjalistyczny kurs nauczycieli techniki Transcendentalnej Medytacji w styczniu 1992 roku. Ukończył również specjalistyczne szkolenia Koordynatorów Wastu Maharishiego oraz Koordynatorów Programu Edukacji Opartej na Rozwoju Świadomości. Skończył i prowadził kursy intelektualne przygotowane przez Maharishiego Mahesh Yogi takie jak: "Kurs Nauki o Twórczej Inteligencji", “Kurs Całkowitej Wiedzy” oraz “Kursy Doskonalego Człowieka 1/2”, „Wastu Maharishiego” i „7 stanów świadomości”.
Jest również Certyfikowanym Doradcą ds. Świadomości.

Był jednym z organizatorów koncertów Gandharwa Wedy Maharishiego oraz pokazu Jogicznego Latania w ramach działalności Polskiej Partii Prawa Naturalnego, której był prezesem.

Jest również absolwentem Politechniki Warszawskiej. W 1981 roku został przyjęty do Związku Polskich Artystów Fotografików. Prowadził działalność artystyczną i komercyjną. Uczestniczył w wystawach zbiorowych i indywidualnych, a wiele jego prac znajduje się w prywatnych zbiorach.
W ramach działalności komercyjnej wykonywał materiały reklamowe dla takich firm jak NBP, Warta, Compensa, Porty Lotnicze czy PZU Życie.
Od 2014 roku zajmuje sie również filmem dokumentalnym.

Mieszka z rodziną pod Warszawą w budynku zbudowanym zgodnie z zasadami Wastu Maharishiego. Był to pierwszy tego typu budynek mieszkalny w Polsce.

tel. 508 322 277